FİNAL SINAV PROGRAMI
Sistemin yoğunluğuna göre sınav saatlerinde değişiklik yapılabilir. Öğrenciler sınavlardan önce saat ve tarihleri yüksekokul web sayfasından tekrar kontrol etmelidirler.

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Yüksekokulumuz final sınavları 18 Mayıs - 5 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacak olup, Ramazan Bayramı sebebiyle 23-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında sınav yapılmayacaktır. Bahar dönemi final sınavlarımız vize sınavlarında olduğu gibi internet üzerinden uzaktan yapılacaktır. Sınavlar klasik ve test olarak yapılacaktır. 
 
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği İçin TIKLAYINIZ

Antrenörlük Eğitimi için TIKLAYINIZ

Spor Yöneticiliği (I. Öğretim) İçin TIKLAYINIZ

Spor Yöneticiliği (II. Öğretim) İçin TIKLAYINIZ
 
Zorunlu diğer dersler için;
 
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında uzaktan eğitim yoluyla verilen zorunlu ortak derslerden YDL 184 dersi ve gerçek uzaktan eğitim programları dahil final sınavları gözetimsiz, uzaktan ve internet tabanlı (online) olarak 18 Mayıs Pazartesi günü yapılacaktır. İlgili sınav tarihinden önce, öğrencilere sınav oturum linkleri, sınav saatleri ve sınav hakkında genel bilgilendirme http://ydl.karabuk.edu.tr web sayfası üzerinden yapılacaktır. Öğrencilerin ders ve sınav ile ilgili bütün duyurular için http://ydl.karabuk.edu.tr web adresini takip etmeleri önemle rica olunur.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Koordinatörlüğümüz tarafından ; uzaktan eğitim ve örgün eğitim programlarında uzaktan eğitim yoluyla verilen ortak zorunlu derslerden AİT 182 kodlu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II ve TUR 182 kodlu Türk Dili II derslerinin final sınavları gözetimsiz uzaktan (online) olarak 18 Mayıs Pazartesi günüsaat: 09.00 - 15.00 aralığında yapılacaktır.18 Mayıs Pazartesi günü; saat: 09.00 - 15.00 aralığında mazereti olup sınava giremeyen öğrenciler için aynı gün(18 Mayıs Pazartesi) 18.00 - 21.00 saatleri arasında telafi sınavı yapılacaktır. Öğrencilerimizin ders ve sınav ile ilgili bütün duyurular için http://ait.karabuk.edu.tr ve http://tur.karabuk.edu.tr/ web adreslerini takip etmeleri önemle rica olunur.

Klasik sınava girecek olan öğrenciler; https://kbuzem.karabuk.edu.tr sitesinden,
Test sınavına girecek olan öğrenciler ise, https://onlinesinav.karabuk.edu.tr/duyuru/unika/ sitesindeki adımları takip edecektir.

Not: Final sınavının herhangi bir telafi sınavı olmayacaktır.